SAVAŞ KILIÇKAYA

SAVAŞ KILIÇKAYA,

PSİKOLOG

1979 Malatya doğumludur. İlk ve ortaokulu Kürecik'te okuduktan sonra Malatya Gazi Lisesinde orta öğrenimini tamamladı. 2000 yılında Mersin Üniversitesinden mezun oldu.

Adana, Mersin ve Tarsus'ta özel öğretim kurumlarında uzman psikolojik danışman ve ölçme değerlendirme uzmanı olarak görev yaptı.

Mesleğine katkı için NLP Practitioner, Hipnoz Practitioner, EFT (Emotional Freedom Techniques), Kuantum Düşünce Tekniği, Hızlı Okuma, Hafıza Teknikleri gibi kişisel gelişim eğitimleri aldı.

Ayrıca Bilişsel Davranışçı Terapi, Yoğunlaştırılmış Psikoterapi ve DENVER-2: O-6 YAŞ GELİŞİM TARAMA TESTİ alanlarında eğitimler aldı.

Uzman Psikolojik Danışman Savaş KILIÇKAYA; DENVER-2(0-6 Yaş Gelişim Tarama Testi) TESTİNİN Türkiye'deki nadir uygulayıcılarından biridir.

Diğer Çalışma Alanları: Okul fobisi, Sosyal Fobi, Hiperaktivite, Panik Atak, Kilo Kontrolü, Aile Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu, Takıntılar, Kekemelik, Cinsel Sorunlar, Ergenlik Dönemi Sorunlarının Çözümü, Depresyon Terapisi, Hücum Terapisi, Bilişsel Terapi